Image module

З моменту свого заснування в 2001-му році, компанія SALTO Systems, Іспанія, пройшла шлях від новачка до визнаного лідера в області розробки та виробництва сучасних інноваційних систем контролю доступу.

Саме SALTO Systems запропонували ринку абсолютно нову концепцію СКУД, засновану на власних розробках сучасних технологіях, таких як Віртуальна Мережа SALTO (SVN) та Бездротова СКУД (SALTO Wireless), а також лінійку інноваційних продуктів платформи XS4: електронні замки і циліндри, настінні зчитувачі і контролери , замки для шафок і підсистеми енергозбереження.

Технології тільки тоді корисні, коли вони в змозі поліпшити життя людей. SALTO Systems прагне діяти, спираючись саме на цей принцип.

Якщо Ви прагнете зробити Ваше життя безпечніше та комфортніше – придивіться до систем SALTO. Ми впевнені, що Ви знайдете в них саме те, що хотіли б отримати від сучасної системи контролю та управління доступом!

Image module

Флагманом серед розробок СКУД SALTO є:

  • віртуальна мережа (SVN),
  • бездротова СКУД (SALTO Wireless),
  • мобільний ключ SALTO JustIN,
  • хмарна SALTO KS,
  • а також унікальні можливості ПО.

Системи контролю і управління доступом SALTO застосовуються як в готелях, конгрес-центрах, спорткомплексах, так і в офісних центрах, лікарнях, аеропортах, і університетах.

Немає різниці, якщо Ви хочете забезпечити системами контролю 1 двері або 1000, кращим вибором залишається SALTO.

Детальна інформація про SALTO на нашому офіційному сайті: www.salto.com.ua

інші партнери