Image module

Компанія Kemas була заснована в 1991 році і є лідером на ринку послуг в сфері систем обліку та контролю використання ключів і об’єктів.

В даний час вже більше 800 клієнтів по всьому світу можуть гідно оцінити понад 2000 встановлених програмних рішень від Kemas, що забезпечують ще більш високий рівень безпеки, систематизації, прозорості та ефективності.

Kemas надає клієнтам повний спектр послуг, від розробки індивідуального рішення та установки систем, до подальшої їх підтримки та допомоги.

У зв’язку з постійно зростаючими вимогами, як з боку ринку, так і клієнтів, а також постійних інновацій, компанія перетворилася в постачальника комплексних систем управління ресурсами та ризиками.

Основна сфера діяльності

Бази зберігання компанії KEMAS забезпечують структуроване та надійне зберігання матеріальних активів, без ризику несанкціонованого доступу і використання з боку неавторизованих осіб.

Kemas пропонує широкий перелік послуг в області технологій забезпечення безпеки, достатній для того, щоб спільно з Вами впровадити найкращий захист для забезпечення оптимального використання матеріальних активів і ресурсів Вашої компанії.

Компанія Kemas – єдиний постачальник, який оснащує свої бази зберігання центральною системою аварійного розблокування, що забезпечує доступ до зберігаються об’єктів навіть в разі збоїв в роботі мереж енергопостачання і передачі даних.

Image module

В основі цього лежить інтелектуальна система баз зберігання і управління, що включає в себе:

 • Механічні компоненти для безпечного зберігання об’єктів.
 • Електронні компоненти для управління системою.
 • Компоненти програмного забезпечення для управління даними.
 • Технології розпізнавання для точної ідентифікації об’єктів, також лежать в основі системи управління авторизованим доступом для різних груп осіб.

KEMAS володіє великою сферою діяльності:

 • пенітенціарні установи, поліція, збройні сили;
 • велика промисловість;
 • хімічна і фармацевтична промисловість;
 • підприємства з утилізації, а також комунальної та енергетичної галузей;
 • транспорт, перевезення, логістика;
 • постачальники фінансових послуг;
 • установи охорони здоров’я;
 • лабораторії та науково-дослідні установи.

Бази зберігання KEMAS

Залежно від специфіки об’єктів, що враховуються, наприклад форми, розміру та ваги, ми можемо запропонувати різні типи систем за конструктивним виконанням і габаритам.

Крім стандартних висувних модулів Kemas, які дуже зручні в обслуговуванні, в наявність також є пристрої видачі ключів для їх обліку і контролю, карткові модулі для обліку і контролю службових і гостьових перепусток, а також спеціалізовані модулі для зберігання планів дій в надзвичайних ситуаціях.

Все це об’єднує уніфікована модульна платформа, що дозволяє Вам комбінувати різні бази зберігання в рамках єдиної системи. У разі зміни будь-яких вимог у процесі експлуатації в систему можна вносити зміни – як з точки зору кількості, так і місця розміщення – ніде в іншому місці.

Сучасний дизайн обладнання доводить: системи безпеки можуть мати привабливий зовнішній вигляд.

Комірка зберігання та її корпус конструктивно розділені таким чином, що система може бути встановлена ​​у вигляді перегородки, може бути вмонтована в стіну або виконана у вигляді вільно стоїть пристрою. Також ми із задоволенням врахуємо всі ваші уподобання щодо фірмового стилю компанії або особливостей дизайну навколишнього простору.

Програмне забезпечення KEMAS

В основі всіх системних рішень лежить платформа KEMAS NET, що забезпечує виконання таких основних функцій як адміністрування та управління базами даних по персоналу, устаткуванню, структурі клієнтів і т.п.

Дана платформа оснащена численними вхідними та вихідними точками інтерфейсу, що забезпечують інтерактивний обмін даними з периферійними системами. Дана концепція грунтується на масштабованому веб-додатку, управління здійснюється незалежно від платформи за допомогою стандартизованого браузера.

Ідентифікація

KEMAS володіє широким спектром новітніх розробок для всіх поширених систем і технологій. Це дозволяє здійснити повну інтеграцію з системами пропускних режимів, транспондерами, системами PIN-кодів або біометричними процедурами, вже запровадженими у Вашій компанії. Також можлива реалізація принципу повторної перевірки у вигляді комбінації з декількох процедур ідентифікації та можливо часткове використання системи кодування, якій об’єкт вже спочатку оснащений (напр. Ключі від транспортного засобу).

З метою встановлення та протоколювання того, який саме об’єкт використовується і як довго, потрібно система точної електронної ідентифікації. Вибір та використання відповідної технології залежить від фізичних параметрів що підлягають обліку і контролю об’єктів, від їх використання у виробничих процесах, а також від економічних чинників.

На даний момент KEMAS є єдиним виробником, що пропонує альтернативні системи ідентифікації, з використанням оптичних, гравіметричних, а також сенсорних технологій.

Сертифікація по стандартах DIN EN ISO 9001, а також безліч інших сертифікатів і допусків, є гарантом найвищих стандартів продукції KEMAS.

Для вирішення поставлених завдань компанія Smart Security пропонує Вам продукцію від компанії KEMAS.

інші партнери