Семінар “СКУД Сфинкс”

Семінар “СКУД Сфинкс”

Компанія «Смарт Сек’юріті» організувала семінар в рамках виставки «Безпека 2014» на тему: «Системи безпеки: СКУД« Сфінкс ». VIP-доповідачем семінару виступив Олександр Сергійович Курилін, генеральний директор ТОВ «ПромАвтоматика Сервіс», розробник ПЗ «Сфінкс».

Дякуємо всім відвідувачам за проявлені увагу і інтерес. Ми раді були відповісти на Ваші питання, познайомитися з новими представниками і інтеграторами. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

На семінарі присутні ознайомилися з можливостями системи контролю та управління доступом «Сфінкс».

СКУД – важлива частина комплексу автоматизації предпріятія.Контроллери СКУД «Сфінкс» мають високий ступінь захисту від перешкод, перевантажень, помилок монтажу. Програмне забезпечення гарантує управління системою контролю доступу, спостереження за подіями, що відбуваються, збереження та аналіз інформації, отримання звітів, взаємодія з іншими системами.

Також був детально описаний функціонал основних програмних модулів СКУД «Сфінкс»: базовий модуль, спостереження та фотоідентифікація, облік робочого часу, створення і друк пропусків, розширена підтримка пропусків відвідувачів, синхронізація даних, реакція на події, платіжна система, інтеграція з 1С, розпізнавання документів .

Якщо Ви бажаєте отримати додаткову інформацію, ми з радістю надамо Вам її. Пишіть нам: skud@smart.saprit.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}