Технологія SALTO + BioCote

Всім відомо, що срібло здатне вбивати мікроби і давно використовується як дезінфікуючий речовина. Компанія SALTO спільно з BioCote розробили спеціальну технологію покриття поверхні електронних замків і замків для шафок, що містить іони срібла.
http://www.salto.com.ua/biocote/

Дана технологія просто незамінна для використання в медичних закладах або лабораторіях, де практикується підвищена увага до стерильності. Також не варто виключати зі списку школи, університети, кухні ресторанів, аквапарки, і інші місця громадського користування, адже мікроби, цвіль, грибки розмножуються з величезною швидкістю і підвищують ризик зараження.

Замки SALTO з покриттям BioCote не втрачають свою функціональність протягом усього життєвого циклу, і безперервно забезпечують зниження рівня мікробів на поверхні до 99,9%. Така технологія забезпечується способом спеціальної добавки в сплав, який використовують для виготовлення замку.
Всі захищені вироби BioCote® регулярно перевіряється тестами по ISO 22196: 2011 року на активність антибактеріальної обробки.

 

hello