Можливості інтеграції СКУД Сфінкс з різними алкотестерами

Можливості інтеграції СКУД Сфінкс з різними алкотестерами

Використовуючи можливості інтеграції СКУД “Сфінкс“ з рядом алкотестерів, ви можете легко підвищити строгість допускного контролю співробітників на територію підприємств, де це має особливе значення.
СКУД “Сфінкс“ інтегрована з наступними пристроями:

1. «Дінго»
Одна з найпоширеніших марок алкотестерів на нашому ринку. Промислові модифікації алкотестерів “Дінго” мають сенсор електрохімічного типу, систему контролю видиху, підвищену точність обробки показань і пропускну здатність, а також тривалий термін служби. Такі пристрої мають можливість стикування зі СКУД підприємства і можуть управляти проходом на основі отриманих даних про концентрації алкоголю в видиху.
Інтеграція СКУД “Сфінкс” з алкотестерами “Дінго” дозволяє підвищити строгість допускного контролю співробітників підприємств, де це має особливе значення. Це дозволяє уникати помилкових дій нетверезих співробітників, які можуть спричинити за собою серйозні загрози для життя і здоров’я людей, а також великі матеріальні збитки компанії.

З’являється при цьому можливість збору та аналізу статистики фактів приходу працівників в стані алкогольного сп’яніння дозволяє своєчасно впроваджувати профілактичні заходи щодо підвищення трудової дисципліни на підприємстві.

2. «Алкорамка»

В порівнянні з іншими детекторами парів етилового спирту в видиху людини “Алкорамка” набагато швидше – максимальний час аналізу складає близько 1,5 секунд – це досягається за рахунок використання інноваційного методу диодной лазерної спектроскопії. Відмінними рисами цього пристрою є самодіагностика, що забезпечує відсутність необхідності постійної юстування і підстроювання, а також можливість зберігання результатів тестування у власній пам’яті.

Термін служби “Алкорамкі” становить не менше 50 000 годин, причому її безконтактний спосіб детектування повністю виключає використання як витратних матеріалів, так і індивідуальних засобів захисту (наприклад, мундштуків або насадок).

Інтеграція СКУД “Сфінкс” з “Алкорамкой” дозволяє уникнути черг на прохідних, де протягом 10 – 15 хвилин до початку зміни може проходити на територію потік до декількох тисяч чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}