Міжнародна виставка “Безпека 2013”

Міжнародна виставка “Безпека 2013”

Компанія “Смарт Сек’юріті” взяла участь в вісімнадцятої міжнародній виставці індустрії безпеки – “Безпека 2013”, яка проходила у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”.

“Безпека 2013” – це щорічна виставка, яка надає весь спектр систем, засобів та послуг для забезпечення безпеки будь-якого об’єкта і людини.

Наша компанія презентувала системи контролю та управління доступом іспанського виробника SALTO Systems.

Разом з командою “Смарт Сек’юріті” виставку відвідала представниця заводу “SALTO” – business developer Агнежка Филипович, яка консультувала відвідувачів по даному напрямку.

Також ми організували спеціальний семінар на тему «Системи безпеки: СКУД« Сфінкс », доповідачем якого був запрошений представник ТОВ« ПромАвтоматика Сервіс »Олександр Сергійович Курилін, генеральний директор, розробник ПЗ« Сфінкс ».

Якщо Ви бажаєте отримати додаткову інформацію про виставку або про конкретний продукт, звертайтеся до нас, наші мееджери із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання і нададуть Вам кваліфіковану консультацію.

Дякуємо всім відвідувачам за проявлені увагу і інтерес до нашої продукції!

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}