Міжнародна виставка “Безпека 2012”

Компанія “Смарт Сек’юріті” взяла участь в 17-ій щорічній міжнародній виставці систем та засобів безпеки “Безпека 2012”.

В експозиції «БЕЗПЕКА 2012» на площі понад 6 тис. кв. метрів 160 учасників з України, Австрії, Бельгії, Болгарії, Німеччини, Китаю, Польщі, Росії, Швеції представили нові розробки, устаткування та інноваційні рішення в галузі технічних систем і засобів безпеки, систем і засобів пожежної безпеки, систем управління будівлею і спорудою. Всього на виставці було представлено 389 брендів.

Компанія “Смарт Сек’юріті” представила ряд автономних електронних циліндрів – GEO Cylinders, які з’явилися тільки в цьому році на ринку України, інноваційний продукт з функцією бездротової передачі даних та управління ними по радіканалу від компанії

Salto Systems S.L.

Серед учасників виставки були представлені наступні компанії:

“Арт Сек’юріті Груп”, “Аванкард”, “Аргус-Інформ”, “Відео Інтернет Технології”, “Гамма”, “Бік-Інформ”, “Шіртек”, “Технотрейд”, “Білмакс”, “Монітор центр”, ” Інком Системс “,” Муракамі ” та багато інших.

Дякуємо організаторам, учасників та відвідувачів виставки за проявлену увагу до нашої подукции. Сподіваємося, що нові знайомства переростуть в подальшу плідну співпрацю.

Image module
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.