Відкриття Grand Hotel Lviv

Відкриття Grand Hotel Lviv

31 березня відбулось офіційне відкриття одного з наших проектів, роботою в якому ми пишаємось – це Grand Hotel у Львові! Декілька років готель знаходився на реконструкції і зараз відчиняє свої двері для Вас.

Більш ніж три роки назад, Смарт Секьюріті приступило до втілення проекту по безпеці та трохи пізніше по розділу автоматизації номерного фонду та диспетчеризації суспільних зон та інженерних систем будівлі. Весь цей час ми працювали над проектом разом з професіоналами – підрядчиками зі Львова та змогли стати єдиною командою, прагнення якої було виповнити свої розділи на вищому рівні. За це ми, як команда із Києва, їм дуже вдячні. Сьогодні ми можемо з гордістю сказати, що Grand Hotel, на сьогоднішній день, є самим «розумним», технологічним та безпечним готелем всього Львівського регіону.

Рекомендуємо Вам зупинитись у Grand Hotel аби відчути сучасну розкіш та атмосферу старого Львова!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}