Установка відеоспостереження на об’єкті забезпечить його додаткову безпеку і гарантію своєчасної реакції на позаштатну ситуацію. Це реалізується завдяки таким перевагам системи відеоспостереження, як деталізація і ідентифікація підозрілих об’єктів, інформація про які надходить з камер. Також система відеоспостереження надає можливість контролю якості роботи співробітників, загальну ситуацію на об’єкті, технологічні процеси на виробництві та дотримання охорони праці. Серед додаткових переваг – автоматизація обліку та управління автотранспортом, складом, вантажем. Сучасні системи відеоспостереження дозволяють спостерігати за об’єктом і подіями віддалено через будь-який гаджет, налаштовувати смс – оповіщення та багато іншого.

Можливості системи відеоконтролю:

Для вирішення завдань з відеоспостереження компанія Smart Security пропонує Вам сучасні продукти та технології від провідних виробників:

 

Продуктова лінійка «TRASSIR» компанії «DSSL» – одна з найбільш функціональних систем в сфері IP-відеоспостереження, яка закриває завдання по відеомоніторингу, архівації, інтелектуальному відеоаналізу і розпізнавання. Всі моделі працюють на базі єдиного програмного забезпечення, в яке закладено все функціональні можливості системи.

«Axxon Intellect» – багатофункціональна відкрита програмна платформа, що надає можливість створення комплексної системи безпеки будь-якого масштабу.

 

milestone

 

«Milestone Systems» – світовий лідер і піонер в галузі розробки програмного забезпечення з відкритою архітектурою, на його основі можуть створюватися будь-які великомасштабні охоронні системи IP-відеоспостереження.

 

Модульна система «Ewclid» – багатоканальна цифрова система відеоспостереження і безпеки для візуального контролю об’єктів, які знаходяться під охороною, записи аудіо-та відеоінформації, моніторингу змін в периметрі.

«ISS» (Інтелектуальні Системи Безпеки) – один з провідних виробників комплексних систем відеоспостереження, визнаний лідер в сфері розробки програмного забезпечення інтелектуальної відео аналітики, а також власної інтеграційної системи відео менеджменту SecurOS.