Системи контролю та управління доступом

Установка системи контролю та управління доступом, або СКУД, є однією з найбільш важливих і необхідних систем в структурі будь-якого приміщення. Функціонал системи автоматизує виробничі процеси, контролює доступ в приміщення, ідентифікує та управляє користувачами, запобігає несанкціонований доступ, дозволяє зонувати приміщення з різними правилами організації доступу.

Надійність, якість, інноваційна продукція та сучасні технології – компанія Smart Security допоможе Вам перетворити приміщення будь-якого масштабу і призначення на неприступну фортецю для сторонніх осіб та при цьому функціонально продумане і зручне для внутрішнього користування.

Широкий спектр рішень СКУД дозволяє закривати навіть найскладніші завдання, володіючи унікальними можливостями програмування специфічних вимог індивідуально для конкретного об’єкта.

Сучасні СКУД представлені різноманітними технологіями: безконтактні перезаписуючі карти, біометричні системи, електронні замки і циліндри, енергозберігаючі контролери, системи енергозбереження.

 

Розширений функціонал дозволяє закривати додаткові завдання: автоматизація обліку робочого часу спрощує процедуру підготовки звітності, знижуючи трудовитрати та підвищуючи рівень трудової дисципліни співробітників; розрахунок заробітньої плати; ведення бази персоналу і відвідувачів; інтеграція з системою бухгалтерського обліку додає можливість автоматизовано вивантажити табель обліку використання робочого часу; система дозволяє контролювати автопарк; має додатковий модуль для організації безготівкового розрахунку; інтегрується з системами безпеки: відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізаціями.

Виробничі підприємства, агрокомплекси, готелі, школи, офіси і торгові центри по всій країні вже переконалися в надійності та необхідності впровадження СКУД. Інженери компанії Smart Security провели понад 100 установок з подальшою системної підтримкою.

Впровадження якісних сучасних систем в бізнес наших клієнтів є для нас пріоритетним завданням, тому нашими постачальниками є компанії зі світовими іменами, провідні лідери з виробництва систем і устаткування в своїй сфері. Ними є:

 

log salto

Визнаний лідер ринку з розробки та виробництва інноваційних систем контролю та управління доступом. Наша компанія “Смарт Сек’юріті” є офіційним представником SALTO на території України і має ексклюзивні права на поставку обладнання.

Системи SALTО є комбінованими СКУД, що об’єднують автономні і online пристрої доступу.

Концепція SALTO заснована на власних розробках та сучасних технологіях компанії, таких як Віртуальна Мережа SALTO (SVN) і Бездротова СКУД (SALTO Wireless), а також лінійці інноваційних продуктів платформи XS4.

 

Виробник електромеханічних засувок, електромагнітних замків і супутніх аксесуарів. Іспанська компанія, відома у всьому світі зручністю і якістю своєї продукції.

 

 

Професійна інтегрована система контролю доступу та обліку робочого часу. Уніфіковані рішення на базі «SIGUR» дозволяють компанії будь-якого типу та розміру розгорнути систему контролю доступу, яка відповідає її потреби в рівні безпеки. Система підтримує інтеграцію з величезним парком апаратних засобів відеоспостереження, масштабується відповідно до вимог, що змінюються безпеки.

 

Основні характеристики системи:

  • управління виконавчими пристроями СКД: турнікетами, дверима, воротами, шлагбаумами;
  • використання мережевих контролерів з автономної пам’яттю;
  • побудова мережі за допомогою інтерфейсів RS485 або Ethernet;
  • Об’єднання будь-якої кількості віддалених точок доступу;
  • Клієнт-серверне програмне забезпечення.

Можливості інтеграції «SIGUR»:

  • з охоронно-пожежною сигналізацією для розблокування точок доступу в разі виникнення пожежі;
  • з охоронно-пожежною сигналізацією для розблокування точок доступу в разі виникнення пожежі;
  • з “1С” для автоматичного вивантаження табелів обліку робочого часу;
  • з додатками MS Office для зручності перегляду звітів і імпорту даних;
  • з будь-яким програмним забезпеченням замовника через вбудований відкритий інтерфейс інтеграції.

«SIGUR» інтегрований з популярними на ринку системами: