SALTO у своєму виробництві досягає вуглецевої нейтральності

SALTO у своєму виробництві досягає вуглецевої нейтральності

SALTO Systems досягла вуглецевої нейтральності завдяки своїй участі у двох інноваційних проектах із потрійним ефектом для економіки, суспільства та природи, в результаті було досягнуто мети SALTO: її діяльність не мала впливу на клімат.

В період пандемії увага яскраво акцентується на важливості екологічного, соціального та корпоративного управління. Обидва проекти, окрім позитивного впливу на навколишнє середовище, сприяють боротьбі зі зміною клімату та позитивно впливають на місцеве суспільство та економіку, тому вони не лише відновлюють занедбані природні простори та захищають біорізноманіття, але й сприяють соціально-економічному зростанню місцевих громад.
Проєкт 1. MDL Forestal Chinchiná — Колумбія

Цей проєкт лісового господарства в басейні річки Чінчіна був першим проектом, зареєстрованим у програмі Механізмів чистого розвитку ООН (МЧР) у Колумбії, що приносить переваги завдякискороченню кліматичних змін, гарантуючи уловлювання та зберігання вуглекислого газу. Додаткові екологічні переваги включають покращення якості води та захист флори та фауни регіону шляхом створення біологічних коридорів, які з’єднують уламки лісу у верхній течії басейну.

Проєкт 2. Apadrina un Olivo — Теруель, Іспанія

Місія проєкту полягає в тому, щоб відновити занедбані оливкові гаї в Олієте, містечку в регіоні Теруель в Іспанії, населення якого за останні роки зменшилося. Також в рамках проєкту: захист цінноїфлори та фауни, захист біорізноманіття та зменшення вуглецевого сліду.

Завдяки цим проєктам та іншим стратегіям, розробленим для декарбонізації діяльності SALTO, компанія змогла досягти вуглецевої нейтральності на всіх своїх фабриках та офісах у більш ніж 40 країнах.


А ТЕПЕР ПРО ЦИФРИ:

▫️100% електроенергії, що використовується на заводі SALTO, – екологічно чиста та надходить з відновлюваних джерел.

▫️25% електричної енергії надходить від сонця.

▫️SALTO встановила 640 сонячних панелей на своєму заводі, що стало першою великомасштабною установкою сонячної енергії у своїй глобальній мережі.

▫️Крім того, були прийняті численні ініціативи з енергоефективності, які зменшили викиди вуглецю за рахунок енергозбереження, запобігаючи викидам 198 тонн CO2 на рік.

▫️SALTO також звела до мінімуму використання одноразового пластику у своїй упаковці і замінила їх більш екологічними альтернативами, такими як біорозкладні продукти, виготовлені з FSC-сертифікованого паперу, целюлози та деревини.

📣Екологічна політика, яку впроваджує SALTO, зменшує вплив їх діяльності на навколишнє середовище.

Першоджерело: https://saltosystems.com/en/news/salto-achieves-carbon-neutrality-offsetting-2020-co2-emissions-all-its-offices-and-factories/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}