SALTO купує новаторські системи автоматизованого розпізнавання облич COGNITEC

SALTO купує новаторські системи автоматизованого розпізнавання облич COGNITEC

Останні роки ми можемо спостерігати надзвичайні зміни та еволюцію цифрової трансформації у всьому світі. Цілі галузі були переосмислені, і люди тепер все частіше використовують цифрові засоби для роботи, життя, навчання та розваг. Цифрові облікові дані, цифрові ідентифікатори та розпізнавання облич стають новим стандартом у всіх галузях, що робить автоматичне розпізнавання облич ключовою технологією для задоволення сучасних потреб ринку.

Cognitec, головний і зростаючий гравець на арені розпізнавання облич, забезпечує реалізацію політики за допомогою запатентованої технології, надійної ідентифікації, конфіденційності та безпеки.

Портфоліо Cognitec містить в собі рішення для пошуку в базі даних зображень облич, розслідувань записаних відео, перегляду відео в реальному часі та аналітики людей, контролю кордонів, зйомки фотографій відповідно до вимог ICAO та оцінки якості зображення облич. Флагманський алгоритм FaceVACS компанії постійно перевіряється тестами продуктивності NIST (Національний інститут стандартів і технологій).

З моменту свого заснування у 2002 році Cognitec співпрацює з державними установами, правоохоронними органами та комерційними клієнтами у більш ніж 50 країнах.

«Співпраця з Cognitec дає SALTO можливість інтегрувати новітні біометричні дані, технології розпізнавання обличчя та штучного інтелекту в продукти та платформи, щоб створити нові рішення та послуги, які принесуть користь усім клієнтам Salto», – сказав Марк Хенделс, головний спеціаліст з інноваційних технологій SALTO Systems.

«Технологія Cognitec дуже сумісна та інтегрована з портфоліо продуктів SALTO для контролю доступу, розумних шафок, а також рішень для бронювання та продажу квитків. Включення таких програм, як реєстрація без контакту та доступ без використання рук у наші програми покращить досвід роботи з клієнтами SALTO, незалежно від того, чи використовується він у бізнесі, в житлових приміщеннях чи для відпочинку або фітнесу», – повідомляє Хенделс.

Головний виконавчий директор Cognitec Альфредо Еррера заявив, що вітає партнерство, яке принесе користь як компаніям, так і всім клієнтам.

«SALTO є сильною компанією і має хороші позиції в усьому світі. Таке розширення дає неймовірну можливість вийти на ринки розпізнавання облич, які дуже швидко розвиваються», – впевнений Еррера.

ПРО COGNITEC

З моменту заснування Cognitec була єдиною компанією у світі, яка працювала виключно над технологіями розпізнавання облич.

Cognitec Systems була заснована у 2002 році в Дрездені, Німеччина, командою експертів, які визнали зростальний попит на біометричні програмні та апаратні рішення.

Засновники компанії працюють над алгоритмами для технології FaceVACS з 1995 року, а з 1996 року постачають провідні на ринку продукти державним та промисловим замовникам по всьому світу.

Першоджерело: https://saltosystems.com/en/salto-acquires-face-recognition-cognitec/

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}