СКЛАДОВІ СИСТЕМИ:

  • Відеокамери, відеокодери;
  • мережа передачі даних відеоспостереження;
  • серверне обладнання;
  • АРМ охорона
  • модулі відеоаналітики.

ОПИС ТОВАРУ

Система відеоспостереження дозволяє зафіксувати факт або спробу протиправного діяння, дає можливість контролювати якість роботи співробітників, загальну ситуацію на об’єкті, контроль технологічних процесів і дотримання охорони праці. Відеоконтроль дає можливість автоматизувати облік і управління автотранспортом, складом, вантажем.

Технології:

Аналогові та IР-відеокамери, тепловізори, відеоаналітіка, детекция руху, просунуті стиснення даних (h.264, MJPEG і т.п.), архівування та пошук по архівах відеоданих, обробка подій і тривог, інтеграція з зовнішніми системами.

ПЕРЕВАГИ

Відеоконтроль дозволяє зафіксувати несанкціонований доступ на об’єкт, контролювати обстановку по периметру і пересування по території, забезпечує загальний контроль і оптимізацію роботи служби охорони. Система інтегрується з охоронною сигналізацією і системою контролю доступу. Завдяки встановленню відеоспостереження на об’єкті, Ви отримуєте можливість контролювати технологічні процеси, підвищуєте рівень безпеки виробництва і дисциплінованості персоналу, забезпечуєте охорону праці. Впровадження інтелектуального відеоаналізу дозволяє автоматично, в режимі реального часу, виявити, проаналізувати і прийняти рішення в разі виникнення позаштатних ситуацій.

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД