СКЛАДОВІ СИСТЕМИ:

  • Контролери, зчитувачі, ідентифікатори доступу
  • електронні замки та циліндри, електромеханічні засувки, електромагніти, електроригелі
  • турнікети, шлагбауми
  • замки для шафок
  • рішення для евакуаційних дверей (PanicBar)
  • ПО «Salto», «Sphinx»

ОПИС ТОВАРУ

Застосовується на прохідних з турнікетами і вхідних групах дверей, пунктах в’їзду / виїзду автотранспорту, у внутрішніх приміщеннях будівель, зовнішніх та внутрішніх дверях, забезпечує облік робочого часу, інтеграцію з 1С, персоналізацію ідентифікаторів і т.п.

Технології:

Online і off-line (постійно підключені або автономні) точки доступу; об’єднання контролерів в мережу по IPі RS-485; Mifare, Proximity, HID та ін. RFID стандарти ідентифікаторів доступу; wirelessелектронні замки та циліндри, інтеграція з сервісами платних послуг, антибактеріальна технологія BioCote.

ПЕРЕВАГИ

Впровадження СКУД дозволяє запобігти доступ сторонніх осіб до приміщення, так як карта прописується для даного приміщення або користувача. Графічна персоналізація картки знижує ризик її підробки і підвищує безпеку. Автоматизація обліку робочого часу спрощує процедуру підготовки звітності, знижуючи трудовитрати і підвищуючи рівень трудової дисципліни співробітників. Модуль «Інтеграція з 1С» додає можливість автоматизовано вивантажити табель обліку використання робочого часу. Система дозволяє контролювати автопарк, інтегрується з відеоспостереженням, має додатковий модуль для організації безготівкового розрахунку.

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД