СКЛАДОВІ СИСТЕМИ:

  • Контролери, зчитувачі, ідентифікатори доступу
  • електронні замки та циліндри, електромеханічні засувки, електромагніти, електроригелі
  • турнікети, шлагбауми
  • замки для шафок
  • рішення для евакуаційних дверей (PanicBar)
  • ПО «Salto», «Sphinx»

ОПИС ТОВАРУ

Застосовується на прохідних з турнікетами і вхідних групах дверей, пунктах в’їзду / виїзду автотранспорту, у внутрішніх приміщеннях будівель, зовнішніх та внутрішніх дверях, забезпечує облік робочого часу, інтеграцію з 1С, персоналізацію ідентифікаторів і т.п.

Технології:

Online і off-line (постійно підключені або автономні) точки доступу; об’єднання контролерів в мережу по IPі RS-485; Mifare, Proximity, HID та ін. RFID стандарти ідентифікаторів доступу; wirelessелектронні замки та циліндри, інтеграція з сервісами платних послуг, антибактеріальна технологія BioCote.

ПЕРЕВАГИ

Система СКУД для розважальних центрів дозволяє інтегруватися з дисконтною і клубної системами для відвідувачів торгово-розважальних центрів. Впровадження СКУД дозволяє запобігти доступ сторонніх осіб до приміщення, так як карта прописується для даного приміщення або користувача. Графічна персоналізація картки знижує ризик її підробки і підвищує безпеку. Автоматизація обліку робочого часу спрощує процедуру підготовки звітності, знижуючи трудовитрати і підвищуючи рівень трудової дисципліни співробітників. Модуль «Інтеграція з 1С» додає можливість автоматизовано вивантажити табель обліку використання робочого часу. Система дозволяє контролювати автопарк, інтегрується з відеоспостереженням, має додатковий модуль для організації безготівкового розрахунку.

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД