СКЛАДОВІ СИСТЕМИ:

  • IP-турнікети з вбудованими контролерами, зчитувачами і пультом управління
  • електронні замки і циліндри
  • СКД «SALTO»
  • ПЗ «Sphinx Школа»
  • енергозберігаючі пристрої.

ОПИС ТОВАРУ

Система призначена для підвищення рівня захищеності учнів і приміщень освітніх установ. В її основі лежить автоматичний контроль доступу в будівлю, що дозволяє забезпечити захист від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб. Контроль освітнього процесу батьками забезпечується завдяки інтеграції системи з інтернет-ресурсом, можливістю отримувати смс-повідомлення, а також ряд додаткових функцій.

Технології:

Об’єднання контролерів в мережу по IPі RS-485; Mifare, Proximity, HID та ін. RFID стандарти ідентифікаторів доступу; wireless електронні замки і циліндри.

ПЕРЕВАГИ

Система дозволяє запобігти доступ сторонніх осіб до приміщення, а також обмежити прохід через турнікет по чужому пропуску, завдяки фото та відеоідентифікації учнів. Батьки і вчителі отримують в електронному вигляді звіти про відвідуваність, місцезнаходженням учня в заданий момент часу і ін. Система інтегрується з різними web-ресурсами, зокрема з популярним інтернет-ресурсом «Щоденник», який дозволяє переглядати на сайті оцінки, дані про час приходу і відходу з навчального закладу. Батьки також можуть отримувати смс-повідомлення про час і розсилку інформаційного характеру, наприклад, повідомлення про проведення «батьківських зборів».

До системи додатково можуть бути додані функції обліку робочого часу співробітників і організації харчування за безготівковим розрахунком.

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД