Image module

СКЛАДОВІ СИСТЕМИ:

  • Телефонна станція (цифрова і аналогова телефонія), телефонний шлюз / сервер (IP-телефонія);
  • Телефонні апарати;
  • Системи голосового меню;
  • Системи колективного обслуговування (call-центри);
  • Системи тарифікації.

ОПИС ТОВАРУ

Телефонія – невід’ємна частина готельної інфраструктури. Для використання в готелях рекомендуються спеціалізовані готельні телефонні апарати, виготовлені з пластику підвищеної міцності, мають не стираються написи на клавішах, дозволяють брендировать апарати при замовленні, мають спеціалізовані клавіші швидкого набору та велике поле для друку в ньому логотипу, візитки і списки основних телефонних номерів готелю.

Технології:

Телефонна система може реалізувати додаткові функції, що дозволяють оптимізувати роботу співробітників готелю. Наприклад, після прибирання номера покоївка набирає спеціальний номер на телефонному апараті, який буде автоматично оброблено АТС та в готельній системі буде змінено статус номера (прибраний, готовий до заселення і т.п.)

ПЕРЕВАГИ

Телефонна система може реалізувати додаткові функції, що дозволяють оптимізувати роботу співробітників готелю. Наприклад, після прибирання номера покоївка набирає спеціальний номер на телефонному апараті, який буде автоматично оброблено АТС і в готельній системі буде змінено статус номера (прибраний, готовий до заселення і т.п.)

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД