СКЛАДОВІ СИСТЕМИ:

  • Відеокамери, відеокодери;
  • мережу передачі даних відеоспостереження;
  • серверне обладнання;
  • АРМ охорона
  • модулі відеоаналітики.

ОПИС ТОВАРУ

Система відеоспостереження дозволяє зафіксувати факт або спробу протиправного діяння, дає можливість контролювати якість роботи співробітників, загальну ситуацію на об’єкті. Відеоконтроль дає можливість автоматизувати облік та управління автотранспортом.

Технології:

Аналогові та IР-відеокамери, тепловізори, відеоаналітіка, детекция руху, просунуті стиснення даних (h.264, MJPEG і т.п.), архівування та пошук по архівах відеоданих, обробка подій і тривог, інтеграція з зовнішніми системами.

ПЕРЕВАГИ

Відеоконтроль дозволяє зафіксувати несанкціонований доступ на об’єкт, контролювати обстановку по периметру і пересування по території, забезпечує загальний контроль і оптимізацію роботи служби охорони. Система інтегрується з охоронною сигналізацією і системою контролю доступу. Завдяки встановленню відеоспостереження на об’єкті, Ви отримуєте можливість контролювати технологічні процеси, підвищуєте рівень безпеки виробництва і дисциплінованості персоналу, забезпечуєте охорону праці. Впровадження інтелектуального відеоаналізу дозволяє автоматично, в режимі реального часу, виявити, проаналізувати і прийняти рішення в разі виникнення позаштатних ситуацій.

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД