SALTO – найбільша європейська компанія-розробник СКУД, а Maxxess – лідер серед відкритих інтегрованих систем безпеки – розробник найбільш комплексних та потужних індустріальних рішень.

Виконана якісна інтеграція обладнання SALTO з обладнанням від Maxxess / Mercury забезпечує надзвичайно гнучку та масштабовану реалізацію програм в області СКУД і управління безпекою. У ПО eFusion реалізовані сотні інтеграцій як з відеокамерами і відеосистемами, так і з протипожежними централями, охоронними централями і далі з системами, які передають дані і з базами даних інших систем.

Індустріальне рішення з повністю відкритою архітектурою

 • Повна інтеграція, з підтримкою багатокористувацького і многозадачного режимів
 • Підтримка SALTO офф-лайн та он-лайн замків, контролерів від Mercury і PCSC
 • Інтеграція з базами даних: LDAP, Active Directory, Oracle, SQL і MySQL
 • Інтеграція з продуктами третіх виробників:
 • Більше 50 відео продуктів від більш ніж 35 виробників VMS-систем, а також інтеграція з протипожежними централями, охоронними централями, PLC і BMS контролерами і системами.
 • Унікальна інтеграція з інтелектуальними мобільними пристроями – IMD.
 • Представлений комунікаційний сервіс для периферійних пристроїв з аналізом працездатності, моніторингу та відображення, а також діагностики статусу для інформування користувача про можливе переповнювання сервісу повідомленнями і про рівні потоку повідомлень.
 • Необмежене число віддалених серверів зв’язку забезпечує баланс навантажень між безліччю каналів зв’язкового сервісу.
 • Інтегрована система забезпечує автоматичне одночасне відображення відео з безлічі камер на будь-яку подію в системі

Інтеграція ПО eFusion від Maxxess з системою SALTO забезпечує ефективний зв’язок між системою Maxxess та замковою системою SALTO. Система Maxxess управляє всіма правами доступу для всіх замків і контролерів через протокол SALTO. Користувач отримує комплексне перевага від використання недорогих бездротових замків від SALTO та від ПО фірми Maxxess з високим рівнем захисту і з відкритою архітектурою. Для установки замків SALTO не вимагається виконання робіт по кабельній розводці. Ці замки можна встановити практично на будь-які двері. Об’єднання мережевих контролерів виробництва Mercury і бездротових замків від SALTO забезпечує користувачу кращу комбінацію рішень для управління доступом.

Система підтримує два варіанти конфігурацій від SALTO: SALLIS и SVN

SALLIS -це бездротове рішення реального часу (он-лайн). Системи eFusion або eAXxess зв’язуються з бездротовою платформою SALTO SALLIS через наші дверні контролери доступу для забезпечення реалізації можливостей загальної системи управління доступом практично для будь-якого типу двері. Ми реалізуємо цю ситуацію без використання складних кабельних з’єднань.

Частина системи з обладнанням від SALTO складається з:

 • Замків
 • Концентраторів (Node) – Бездротові пристрої зв’язку між замками і роутерами
 • Роутери – Отримують запити на доступ і передають їх на Host-пристрої
 • Host – Діють на подобу дверних контролерів та приймають всі рішення по управлінню правами доступу

Коли ідентифікатор підноситься до дверей, замок зчитує ID користувача та передає інформацію на node, роутер і на Host. Host отримує запит і перевіряє права доступу користувача. У будь-якому випадку результат перевірки ID пересилається назад в замок. Якщо користувачеві дозволено прохід, двері відкриються.

Перелік переваг:

1.            Рішення задач управління ключами (доступом) в реальному часі просто шляхом кліка мишею. SALLIS замкові накладки отримують інформацію відмови доступу і видаляють відмовні коди ключів з системи в реальному часі.

2.          Сервер системи отримує протокол всіх спроб доступу в реальному часі і бачить журнал всіх проходів через двері без, безпосереднього, відвідування двері.

3.          Управління роботою двері в реальному часі: віддалене відкриття дверей, повідомлення про тривожному сигналі від дверей, злом дверей, блокування замка.

4.            Моніторинг стану розряду замкових батарейок дозволяє персоналу охорони знати стан електроживлення замків в реальному часі.

5.            Система забезпечує завантаження змін в установках двері як якби двері працювала з провідним контролером і зчитувачем.

6.            Високий рівень захисту. Система відповідає стандарту RF IEEE 802.15.4 з частотою обміну 2,4Ghz і підтримує AES кодування 128Bit.

7.          Замкові накладки SALLIS продовжують працювати при переході в режим off-line з двома встановленими режимами поведінки при втраті мережевого зв’язку, що забезпечує користувачеві нормальний доступ, заснований на аналізі замкового журналу подій або кодів екстреного доступу.

8.            Для роботи замкової системи не потрібна установка ПО SALTO (за винятком інсталяційний ПО, яке в подальшому може бути видалено).

SVN (Salto Virtual Network)

SVN засноване на SHIP (Salto Host Interface Protocol) – належить SALTO протокол обміну інформацією, який дозволяє Maxxess управляти off-line бездротовими замками від SALTO через графічний інтерфейс GUI з програми Maxxess. Навіть не дивлячись на те, що замки управляються сервісом від SALTO, вони підпорядковуються і запускаються через GUI інтерфейс від Maxxess. Управління здійснюється і офф-лайн замками. Maxxess управляє всіма правами для офф-лайн доступу. Коли користувач підносить картку до програмує зчитувача SALTO, картка оновлює останні свої права доступу для офф-лайн замків. Якщо картка не оновлюється, то доступ через офф-лайн замки буде заборонений через три дні.

Частина системи доступу, вироблена SALTO складається з:

 • Замків
 • Настінних зчитувачів – які виконують ряд функцій:
 1. Як тільки картка підноситься до настінного зчитувача, з картки зчитується інформація з пам’яті подій в базу даних системи.
 2. Права доступу користувача – оновлюються
 3. Оновлюється термін придатності картки
 4. У картку завантажується перелік віддалених користувачів для перенесення цієї інформації в замки, SALTO, через які буде здійснюватися прохід по даній картці (переносна мережу).
 • Uboxes – (контролери) які виконують процедуру поновлення карток і забезпечують зв’язок між ПО SALTO, для виконання змін дозволів, і між дверними контролерами з проводовим зв’язком для забезпечення або заборони доступу.
 • Software – ПО SALTO управляє екосистемою SALTO, а ПО Maxxess запускає процедури таким чином, що рішення дозволити або заборонити доступ в задану область реалізується відповідно до замковим планом кінцевих користувачів.

Коли картка підноситься до настінного зчитувача, виконується процедура поновлення картки з установкою нових прав доступу. В цей же час виконується зчитування інформації з пам’яті подій в картці, оновлюється термін придатності картки, і в картку заносяться номери карток, яким відмовлено в доступі (чорний список). В цей же час контролер Ubox повідомляє дверний контролер, який працює з ПО Maxxess, що людина, що вимагає доступ, має в даний момент дозвіл на доступ для заданого кінцевого користувача. Якщо доступ дозволений, контролер відкриває двері.

Перелік переваг

1.    Управління користувачами SALTO, дверима, тимчасовими зонами, календарями і т.п. виконується з ПО Maxxess.

2.    Журнал подій бездротових замків і відокремлених замків відображається в ПО Maxxess. Тут же відображається статус розряду батарейок в замку.

3.    Користувач має можливість здійснити дистанційне відкриття RF замків.

Особливості інтеграції Maxxess/Salto

На відміну від автономних замків, система доступу Maxxess містить функцію встановлення зчитувачів для підтримки режиму antipassback з варіаціями установки: жорсткого antipassback, м’якого antipassback і тимчасового вікна з antipassback, для кожного індивідуального зчитувача або для області. Функція antipassback підтримує як глобальне так і локальне antipassback управління і реєстрацію.

ПО Maxxess містить повноцінну функцію моніторингу тривог та управління тривогами, проблемними ситуаціями і несправностями в роботі різних пристроїв, включаючи зчитувачі карток для дверного доступу, а також датчиків тривоги і проникнення, підключених до входів периферійних контролерів. Можливості по роботі з тривогами включають в себе відображення типів тривог, опис місця тривоги, інструкції для реагування оператору, звукове сповіщення, і вимоги до реагування оператора, причому всі ці параметри повністю конфігуруються на поточечной основі під кожного замовника. Можливості по управлінню містять як меню ручного управління оператором, так і підсистему автоматичної генерації команд по запускающему події, по часовим графіком, а також є можливість зміни режимів роботи команд.

ПО Maxxess містить простий у використанні інтуїтивно зрозумілий графічний користувальницький інтерфейс, що підтримує просте редагування бази даних за принципом «вибрати і клікнути» та підтримує управління системним моніторингом. Графічні призначений для користувача інтерфейс легко читається і має повністю конфігурується набір меню і закладок. Інтерфейс є багатофункціональним і підтримує роботу з декількома програмними вікнами, кожне з яких надає оператору різні системні функції. Вікна конфигурируются як за розміром, так і по положенню на екрані ПК і можуть плавати, дозволяючи їх переміщати як по екрану так і між декількома моніторами.

ПО Maxxess містить можливість багато-користувальницької роботи, роботи в конфігурації Client / Server для підтримки декількох робочих місць моніторингу, управління і введення даних. Система спроектована для можливості роботи з практично будь-якими стандартними комп’ютерами, включаючи стандартні ОС Windows та Microsoft SQL Server реляційну базу даних. В системі також є можливість формування резервних серверів, що працюють в гарячому резерві.

Програмний інтерфейс ПО Maxxess містить повністю інтерактивні і динамічні повнокольорові графічні плани використовують різні типи графічних образів і поверхових планів, що заповнюються графічними інтерактивними іконками. Графічні образи поверхових планів і розташовані на них іконки, підтримують командні меню та оновлення планів в реальному часі, з відображенням за допомогою іконок поточного стану кожного з об’єктів для огляду.

Системні контролери

Системні контролери є інтелектуальними пристроями, з повністю локальної обробкою інформації, заснованої на використанні завантаженої і локально зберігається базі даних системи та виконавчих параметрах. Системні контролери також містять пам’ять для локального запам’ятовування архіву подій і повідомлень на випадок обриву зв’язку з центральним сервером системи. Інтелектуальні системні контролери взаємодіють і керують роботою безлічі периферійних об’єктових контролерів. Інтелектуальні системні контролери забезпечують обслуговування до 32 периферійних об’єктових контролерів і відповідне максимум до 64 зчитувачів ідентифікаційних карток.

Вибір застосовуваних контролерів в системі також проводитися з урахуванням підтримки повністю позбавленою збоїв центральної системи (Fault Tolerant Conrtoller), що забезпечує найвищий рівень надійності завдяки наявності автоматичного процесу відновлення системи для функціонування систем управління. Позбавлена ​​збоїв центральна система повинна забезпечувати роботу мережі в режимі Virtual Point Definetion з інтеграцією точка-точка і надмірністю зв’язку.

Додаткові особливості, реалізовані в Maxxess / Salto інтеграції:

 • Система містить функцію інтеграції з інтерфейсом обміну даними з CCTV системами відео управління і відеоспостереження. Ця функції підтримує інтеграцію з відео контролерами, DVRs, NVRs, IP камерами і відео IP серверами.
 • Ця інтеграція забезпечує відображення, управління, запис і архівування відео і текстової інформації на основі попередньо встановлених подій, а також з використанням ручного меню управління безпосередньо з екранного інтерфейсу системи eFusion.
 • Комбінована система містить IIMM (Integrated Identity Management Module), який являє собою засноване на Browser-технології інструментарію з використанням тонкого клієнта додатки, що використовується як базового та розширеного управління людьми, правами доступу, картками і виготовленням бейджів.
 • Систему підтримує віддалений доступ менеджерів / операторів до роботи з системою без вимоги установки спеціального ПО або локальної системної робочої станції.
 • У систему може бути включена опція підтримки супроводу матеріальних цінностей (Asset Management), забезпечуючи ідентифікацію, конфігурацію і відстеження системою фізичних пристроїв при переміщенні в і поза об’єктом. Пристрої (наприклад смартфон) можуть бути прописані до конкретному власнику картки в базі даних системи.
 • Система включає підтримку утиліти Data import / export, що дозволяє користувачеві в ручному або в автоматичному режимах використовувати інформацію про реєстрацію власників карток або стовпці з даними з інших баз даних, таких як Oracle і SQL, або експортувати дані у файли з цими роздільниками в зовнішні бази даних .
 • Функції Import / Export можуть бути запущені на виконання в ручному режимі разовим чином або додатково можуть бути налаштовані на виконання в автоматичному режимі з використанням встановленого часу і днів.
 • eFusion містить конфігурується модуль Data Inetegration, що дає системі інтеграційний інтерфейс до зовнішніх систем інших виробників, таким як протипожежні та охоронні централі і до інших подібних систем. Така інтеграція дозволяє комплексній системі безпеки і управління доступом в режимі реального часу відслідковувати, реєструвати, формувати звіти по тривогам і подій, які фіксуються зовнішніми системами.
 • Представлена інтегрована система має інтерфейс до програмних продуктів третіх виробників, таким як Human Resources (людський ресурс), Financial cards (платіжні картки), пральня, бібліотека, авто-паркінг і до інших систем управління доступом.
 • Є також інтерфейс для роботи зі смартфонами і планшетами.
 • Система формує звіти щодо подій проходу через двері доступу, включаючи випадки з забороною доступу, множинні проходи і по іншим подіям, таким як злом дверей, двері залишилися відкритими.
 • Система також може генерувати самостійно створені звіти.
 • Система може використовувати будь-які SMART RFID Read / Write ідентифікатори, включаючи Mifare и iClass.
 • Для он-лайн дверей система підтримує функцію блокування дверей (зчитувачів).
 • Система підтримує багатомовний інтерфейс спілкування.
 • Система підтримує режим спілкування через кодований інтерфейс AES 128. Бездротовий зв’язок відповідає стандартові 802.15.4.
 • Система eFusion має опцію Remote Point Identification та Verification для перевірки охоронним персоналом об’єкта прав доступу власника картки за допомогою бездротового носиться пристрою на зразок смартфона з вбудованим зчитувачем карток – PDA.
 • Переносний пристрій зчитує смарт-карти і взаємодіє безпосередньо з базою даних системи, забезпечуючи ідентифікацію та відображення інформації про власника картки, використовуючи переносна PDA пристрій з бездротовим зв’язком, а також встановлює його права доступу.
 • У переносна пристрій також може бути вбудований зчитувач відбитка пальця.
 • Система також має опцію повністю автоматичного додатки щодо забезпечення контролю за роботою персоналу – Guard Tour який дозволяє здійснювати моніторинг в реальному часі та надавати звіти про статус реалізації сконфигурированних охоронних маршрутів, виходячи з встановлених часових параметрів для режиму обходу.
 • В системі також є функція управління ліфтом з конфігуруються параметрами, яка використовує зчитувач карток, що розміщується всередині ліфтової кабіни для формування прав доступу на кожен з поверхів індивідуально для кожного власника карток.
 • Для кожного власника ідентифікатора можна встановити права доступу на задані поверхи будівлі.
 • Дана опція також використовується для моніторингу заселеності будь-якого з метою фіксації і роздруківки звіту про перелік власників карток, що знаходяться в заданий момент на заданому поверсі.
 • Система eFusion надає сервіс Mobile Messaging, який містить можливість формування та передачі повністю інтегрованих в систему критичних екстрених повідомлень з використанням смартфона.
 • Цей інтегрований сервіс надає інформацію про екстрену ситуацію, інструкцію по кризового реагування і важливу інформацію про поточні діях щодо протидії загрозі з допомогою ефективного зв’язку з використанням мобільного пристрою.
 • Система містить можливість генерувати голосові повідомлення як реакцію на зафіксовані події за допомогою функції Event Management, вбудовану в систему, а також можливість згенерувати запрограмоване Подія у відповідь на мовне на мобільний повідомлення клієнта.
 • Параметри замка  SALTO:
 1. Замок категорії: Grade 1 ANSI U.S. з врізним замковим механізмом, включено до переліку UL сертифікованих пристроїв
 2. Замок категорії: Grade 1 або 2 ANSI U.S. з циліндричним замковим механізмом, включено до переліку UL сертифікованих пристроїв
 3. Ручки і накладки відповідають стандарту ADA
 4. Пристрої активації виходу і Паніки поставляються іншими виробниками.
 5. Замки виробляються у вологозахищеному виконанні для зовнішнього застосування.
 6. Застосовуються стандартні AA або AAA лужні батарейки, Термін служби батарейок 30,000 – 40,000 відкриттів
 7. Замок в електронній пам’яті подій зберігає останні 1000 подій як для про картки з правом доступу, так і для карток з відмовою права доступу
 8. Як виразний, так і циліндровий запірні механізми мають блокуючий механізм для протидії віджимання засувки. У замку використовується посилена сталь для захисту від висвердлювання. В якості додаткових замкових пристроїв виробляються замки з кодовою клавіатурою, замки для шафок з одягом або для охоронного зберігання (медпрепарати, зброю і т.п.)
 9. Дверні накладки виробляються в ANSI стандарті для фінішного покриття.
 10. Дверні пристрої мають опцію для з антимікробним покриттям BioCote®

Специфікації

Maxxess пропонує повністю вбудовану програмну інтеграцію всіх бездротових замкових продуктів від SALTO, включаючи он-лайн систему SALLIS Wireless Products а також систему з використанням SVN Data-On-Card технології. eAXxess або eFusion в версіях 6.1.1 або більш старших

Прикладне ПО повністю сумісне з x86 і x64 версіями останніх операційних систем від Windows © в т.ч .:

 • Windows 8
 • Windows 8.1
 • Windows 10
 • Windows Server 2008
 • Windows Server 2008 R2
 • Windows Server 2012
 • Windows Server 2012 R2

Прикладне ПЗ спроектовано для використання стандартного середовища включаючи

 • SQL Server 2014
 • SQL Server 2012
 • SQL Server 2012 R2
 • SQL Server 2008
 • SQL Server 2008 R2

 

Переклад статті компанії Maxxess Systems

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}