Ідентифікація транспорту в СКУД

Ідентифікація транспорту в СКУД

В організації автоматизованого проїзду та обліку перебування транспортних засобів, часто затребуваний серед платних парковок, промислових підприємств, складських об’єктів і інших закритих периметрів. Для цього необхідно грамотне побудова транспортного КПП. Таку можливість надає СКУД «Сфінкс», а саме – рішення «Ідентифікація автотранспортних засобів», за допомогою якого легко можна вести облік вільних місць, проведеного часу на парковці, облік робочого часу співробітників, а також маршрут проїзду і відмітка в ключових точках об’єкта. Для ідентифікації автотранспорту при проїзді можуть використовуватися різні способи, що відрізняються по ряду параметрів. Вибір найбільш відповідного способу залежить від специфіки об’єкта, потоку автотранспортних засобів та інших умов.

Для ідентифікації автомобільного номерного знака реалізована інеграція з різними системами розпізнавання номерів, таких як:

  • Trassir
  • Macroscop
  • Domination
  • НомерОК та інші.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}