Щорічна міжнародна виставка безпеки – “БЕЗПЕКА 2016”

Щорічна міжнародна виставка безпеки – “БЕЗПЕКА 2016”

«БЕЗПЕКА»— головна в Україні виставка технічних засобів та обладнання для забезпечення безпеки і протипожежного захисту. Щорічно учасники виставки, вітчизняні та зарубіжні виробники і постачальники індустрії безпеки мають можливість за 4 дні продемонструвати свою продукцію великій кількості фахівців з усієї України.

Цього року виставка “БЕЗПЕКА 2016” пройде з 18 по 21 жовтня, в рамках якої ми представимо Вашій увазі не просто системи контролю та управління доступом, а абсолютно нове покоління рішень ля вашого предпрития.

Ми хочемо, щоб Ви були в курсі всіх новітніх технологій, а в цьому році їх багато! Спеціально для Вас ми організуємо семінар на тему: “Нове покоління систем контролю і управління доступом” на якому розповімо Вам про мобільних додатках, які дозволяють контролювати і управляти доступом; електронних замках та контролерах з найвищим ступенем безпеки і новою архітектурою; сучасних рішень в області безпеки для малих і середніх підприємств.

Для того щоб відвідати наш стенд і семінар Вам необхідно скачати безкоштовне запрошення натиснувши на відповідну іконку.

Запрошення дійсне протягом всієї виставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}