Система контролю доступу на базі SALTO KS для робочого простору KOOPERATIV

Система контролю доступу на базі SALTO KS для робочого простору KOOPERATIV

Завдання:

Представники KOOPERATIV звернулися до нас з проханням організувати комплексну систему доступу в офісі.

Основне завдання стояло в тому, щоб забезпечити безпеку приміщень найсучаснішими методами, а це означає – поєднати надійність і надати максимально комфортні умови користування робочим місцем для орендарів і для співробітників.

KOOPERATIV – новітній погляд на робочий простір, який надихає на творчість і стимулює інновації. Тому вибір припав на CLOUD рішення SALTO KS, які об’єднують надійність, комфорт і дизайн, що повністю відповідало ідеї простору KOOPERATIV.

Опис:

Хмарна система доступу на базі SALTO KS

SALTO KS – це унікальне рішення, яке дозволяє підвищити продуктивність, де за основу взята хмарна система зберігання і обробки даних і бездротові точки доступу – електронні замки.

Управління проводиться за допомогою базового ПО через WEB-інтерфейс Saltoks.com і призначене для користувача мобільний додаток доступний для iOS і Android пристроїв. За допомогою облікового запису можна відкривати двері, генерувати доступ групам, управляти користувачами і спостерігати за точками проходу, отримувати звіти з комп’ютера або мобільного пристрою.

Також система SALTO KS інтегрується в систему управління продажами в просторі, що ще більше спрощує операції для подібного бізнесу.

 

Які переваги в результаті отримані:

 

  • Управління з будь-якої точки світу, де є доступ в інтернет і з будь-якого зручного пристрою.
  • Інтеграція з системою управління для контролю і отримання фінансових звітів.
  • Створення гнучких індивідуальних графіків – Saltoks.com дозволяє визначати хто і коли може зайти в приміщення протягом певного періоду.
  • Управління загубленими, вкраденими, скасованими ключами відбувається знову ж дистанційно – необхідно просто заблокувати ключ і призначити новий через додаток, так як технологія KS не потребує заміни замків, перепрограмуванню електронних замків, фізичній присутності звільненого співробітника і т.п.
  • Користувачі можуть відкривати двері віддалено без ключа за допомогою програми SALTO KS, а також надавати можливість одноразового входу по «коду», в певні зони, в разі необхідності.

  • Поверховий контроль ліфта

Для офісної будівлі типу коворкінгу функція поверхового контролю ліфта є дуже потрібною і корисною.

Принцип роботи такий: на карту записується інформація, на який поверх може поїхати користувач. Таким чином можна надати доступ користувачу на кожен або певний поверх.

Це дозволило простору KOOPERATIV розміститися в лише на деяких поверхах багатоповерхового БЦ, так би мовити, вбудуватися в існуючу інфраструктуру, а також організувати ресторан на верхньому поверсі з вільним доступом для всіх орендарів БЦ без удару по безпеці.

  • Стильні дверні ручки і замки від SALTO

Нами були встановлені замки моделі XS4 One з технологією BLE (Bluetooth), які в комбінації з хмарної системою доступу дають можливість використовувати смартфони замість ключів.

Особливості та інновації:

Всі точки доступу об’єкта були об’єднані в цілісну систему. Пізніше планується також інтеграція із загальною СКУД всього бізнес-центру.

Приміщення простору KOOPERATIV запускалися в різний час в кілька черг. Це вказує на зручність і гнучкість в питанні масштабування системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}