Паперові, бамбукові та дерев’яні ключ-картки

Паперові, бамбукові та дерев’яні ключ-картки

SALTO презентував нові «Eco Guest Key Cards».

Замість використання одноразових пластикових гостьових карток-ключів клієнти Salto тепер мають можливість перейти на екологічно чисті паперові та дерев’яні альтернативи.

«SALTO прагне до сталого розвитку, і ми дбаємо про навколишнє середовище. Ми були одними з перших, хто прийняв нові екологічні ініціативи, які використовують більше відновлюваних ресурсів і менше паперу, пластику та викопного палива в галузі контролю доступу», – Азнар Сетна, директор з продажу та маркетингу SALTO Systems.

Екологічні картки такі ж довговічні,  як і традиційні пластикові гостьові ключі, але, на відміну від пластику, бамбук і дерево є відновлюваним і біорозкладним ресурсом, який не забруднює навколишнє середовище. Картки повністю виготовлені з переробленого FSC-сертифікованого паперу або дерева, і тому містять 0 пластику, зберігаючи 100% структурної цілісності. До того ж, вони вражають своєю естетичною привабливістю.

Як і традиційні пластикові, нові ключі-картки SALTO мають вбудовані високоякісні RFID-чіпи NXP MIFARE Ultralight® C, які повністю сумісні з розумними замками SALTO.

Наразі новинки доступні в 4 різних матеріалах: бамбук, вишня, чорний горіх, а також паперові ключ-картки, які, до того ж, можуть бути брендовані вашим логотипом. Тому більше немає виправдання використанню пластика!

Першоджерело: https://saltosystems.com/en/blog/reduce-plastic-pollution-one-guest-keycard-time/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}