Війна в Україні: підтримка від наших партнерів SALTO

Війна в Україні: підтримка від наших партнерів SALTO

Як повідомляє генеральний директор SALTO Systems Хав’єр Рокеро: в SALTO немає нікого, хто б не був здивований і засмучений новиною про неприпустиме вторгнення російської армії в Україну. Попри те, що у компанії є співробітники з обох країн, SALTO долучається до бойкоту міжнародної торгівлі проти країни-агресора та припиняє приймати нові замовлення з Росії з 1 квітня 2022 року, але попередні замовлення компанія все ж зобов’язана виконати.

Крім того, з 01.04.2022 всі кошти, які надійдуть від попередніх замовлень з Росії, які компанія вимушена виконати, будуть передані до НУО (некомерційної організації), що працює над наданням допомоги українським біженцям, які зіткнулися з цією жахливою ситуацією.

CEO SALTO заявляє, що це загальнокорпоративний захід, який стосується всіх компаній Групи SALTO.

«Давайте сподіватися на пробудження певного здорового глузду серед тих, хто має силу зупинити цю драму» Javier Roquero (CEO, SALTO Systems).

Першоджерело: https://saltosystems.com/en/news/war-ukraine-message-salto-ceo-javier-roquero-regarding-events-ukraine/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #077ecc;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;}